Andala Red Cube Two

Zpětná doprava zdarma
Neohodnoceno
Značka: Andala Care
ZdarmaZdarma
Red Cube
3 690 Kč
Skladem

Andala Care šije ergonomická šátková dětská nosítka, která jsou vhodná už od narození (Andala Tai a Newborn) nebo od držení hlavičky (Andala) až do věku 3 let. Nosítka šijí z nejkvalitnějších, zdravotně nezávadných českých materiálů a výhradně z šátků, které jsou svým složením pro Vaše dítě tou nejpříjemnější volbou. Jejich základní kolekci tvoří šest druhů nosítek - Andala, Andala Tai,  Andala Newborn, Andala Twin, Onbuhimo a Toddler.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nosítko Andala Red Cube je vhodné od cca 4 měsíců (držení hlavičky) do 3 let. Je ušito včetně regulace, jistících gumiček a stahování u krčku, křížení a obousměrných spon.

Nosítko se jednoduše stahuje šňůrkami mezi kolénky na šířku zad a jednoduchým uzlíkem na délku zad. Součástí nosítka je bezpečnostní spona s jistící gumičkou na bederním pásu, která má nosnost 80kg v tahu a kapucka přišitá napevno, která se připíná pomocí gumiček a háčků, pokud dítko v nosítku usne. Délka ramenních popruhů se dá regulovat. Toto nosítko má podélně prošitý bederní pás, který se při stažení šířky sedu lépe přizpůsobí tělu nosícího.


Šířka a délka nosítka: 47cm x 44cm

Šátek: Little Frog Red Cube
Materiál: 100 % bavlna 
Gramáž: 250 - 260 g/m2

Doplňkové parametry

Kategorie: Andala Care
Záruka: 2 roky
Barva: Červená
Druh vazby: žakárová
? Gramáž: 250 - 260 g/m²
Materiál: 100% bavlna
Typ nosítka: nosítko ze šátku, rostoucí nosítko
Použitelnost nosítka: Od 4 měsíců
Křížení ramenních popruhů: ano
Způsob zapínání nosítka: plně přezkové

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: