Jack N‘ Jill elektrický kartáček Buzzy Brush s melodií

Neohodnoceno
Značka: Jack N´Jill
645 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jack N´Jill Buzzy Brush - elektrický zubní kartáček s melodií je vhodný pro děti od 3 let. Má 100% recyklovatelnou rukojeť, extra soft štětinky pro jemné čištění, rotační hlavici s jemnými vibracemi, vyměnitelnou hlavičku, 3 režimy a automatické vypnutí po 2 minutách. Práce s ním je interaktivní a zábavná, obsahuje 6 bubble nálepek. Je BEZ BPA, Ftalátu a PVC! Vaše dítě se naučí čistit zuby jemně za 2 minuty zatímco kartáček zpívá s ním. Další zábavný způsob, jak podpořit důležitý návyk pro ústní starostlivost s Jack N´Jill.

3 režimy: * melodie
                 * hlasové stopy
                 * tichý režim
                 * každý režim se vypne po 2 minutách

Použití: Zkontrolujte kartáček před každým použitím, opláchněte štětinky vodou, aplikujte malé množství přírodní zubní pasty Jack´Jill na štětinky, použijte minimální tlak při čištění zubů. Neponořujte spodní část, kde jsou baterky, pod vodu. I když je kartáček zábavný, není to hračka, používejte je pod dohledem dospělé osoby.

Obsah: 1 elektrický zubní kartáček, 6 bubble nálepek na označení kartáčku. Dohlédněte na to, aby dítě nevkládalo nálepku do úst. Umístěte nálepku na tělo kartáčku a přitlačte aby držela. Baterie 2AA nejsou součástí balení!

Balení: 1 kus

Země původu: Austrálie

Doplňkové parametry

Kategorie: EKO kosmetika
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Popis nahoře

DOPORUČUJEME PŘIKOUPIT

Zvýhodněné dopravné pro vrácení zboží Při výměně nebo vrácení zboží můžete se zakoupením této služby využít jedinečný kód, který Vám zašleme spolu se zbožím. Zabalenou zásilku přineste na kteroukoliv pobočku Zásilkovny. Zde jej obsluze nahlaste a ta Vám vytiskne štítek, který nalepíte na balíček.
39Kč