Výběr nosítka Fidella

Jak vybrat nosítko Fidella

Nosítka Fidella jsou jedny z nejkvalitnějších ergonomických nosítek na českém trhu. Nosítka Fidella jsou ergonomická nosítka, v kterých docílíte správného podsazení dítěte. K nosítkům dodáváme manuál v češtině, ve kterém se dozvíte, jak správně nosítko nastavit.  Vzory nosítek Fidella, jsou velmi elegantní a jejich designu je ze strany výrobce věnován velký důraz. Nosítka jsou vyrobená ze šátku, který je utkán z biobavlny. Biobavlna při jejím pěstování není stříkána pesticidy ani jinými látkami. Při zpracování nejsou použity ropné oleje, ale oleje na přírodní bázi. Proto se nemusíte při nošení obávat, že by Vaše miminko došlo do styku s těmito škodlivými látkami. Výrobce chce vyjít vstříc všem potřebám nosících maminek a tatínků, ale také dítěti proto uvedl na trh 3 verze nosítek Fidella. Každý si jistě vybere verzi, která bude právě jemu vyhovovat.  Nosítka splňují bezpečnostní normu ASTM F2236-16a (US)

Fidella má tři druhy nosítek a to:

Fidella FlyTai – nosítka jsou plně vázací a bez jakýchkoliv přezek. Nosítko krásně obepne celé miminko. Nosítka Fly Tai můžete zakoupit ve velikosti

    Baby (od narození až do cca. 80 cm)

    New Size (od velikosti 74 do 104 cm)

    Toddler (od velikosti 80 do 104 cm)

 

Fidella FlyClick – nosítka jsou na půl vázací a na půl přezková. Nosítka se zapínají kolem pasu pomocí přezek. Přes ramena se Vážou pomocí popruhů. Tyhle nosítka jsou do zpracování a pohodlnosti nejlepší na trhu.

     Baby (od narození do cca 1 roku, velikost dítěte: 56 - 80 cm)

     Toddler (od 9 měsíců do přibližně 3 let, velikost dítěte: 74-104 cm)

 

Fidella Fusion – nosítka se zapínají pomocí přezek. Nosítko již máme přednastaveno a dítě se v něm rychle zapne. Tyhle nosítka mají dvě polohy uchycení ramenních popruhů a to pro nesedící dítě a pro sedící dítě. Výrobce tímto umožnil aby nosítka byla pohodlná v každé velikosti dítěte.

      Baby (od narození do přibližně 1 roku, výška dítěte 56 – 74 cm

      Toddler (od 3 měsíců do cca 3 let. Záleží na proporcích každého dítěte. Výška dítěte 74-98 cm)

 

Popis nahoře