Snails Dětský lak na nehty Rose SIC

Neohodnoceno
Značka: Snails
175 Kč
Skladem

Bezpečný a netoxický lak na nehty Snails s unikátním šetrným složením! Nová řada Rose na vodní bázi a s přídavkem růžové vody a vitamínů pro posílení nehtů je ideální pro teenagery. Bez zápachu a škodlivé chemie přichází v 8-mi módních odstínech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malé slečny se moc rády upravují a zdobí, tak jako to vidí u svých maminek. S bezpečnými dětskými laky na nehty Snails si mohou od útlého věku hrát a zároveň se tak pomalu učit o sebe starat - móda je přece především zábavou a nabízí nepřeberně možností sebevyjádření. Ke kultivovanému vzhledu vede mnoho osobitých a jedinečných cest - najdi si tu svou!

Dětské laky Snails se těší velké oblibě na celém světě. Jsou totiž:

 • Jednoduché a praktické
  Lak lze snadno smýt mýdlem a vodou - není třeba nešetrných odlakovačů.

 • Zábavné
  Nespočet barevných odstínů k vyzkoušení!

 • Bezpečné
  Díky přírodním ingrediencím a absenci škodlivých chemikálií jsou laky bezpečné i pro velmi malé děti a těhotné ženy. Balené jsou v lahvičkách z italského skla bez obsahu olova.

 • 12-free
  Snails je první dětský lak na nehty bez 12 velkých přísadových strašidel: dibutyl-ftalátu (DBP), toluenu, formaldehydu, formaldehydové pryskyřice, parabenů, kafru, parfémů, konzervantu MIT, Amyl Cinnamalu, trifenylfosfátu (TPP), monomethyletheru hydrochinonu (MEHQ) a bez živočišných derivátů.

 • Bez zápachu
  Díky čistě přírodním ingrediencím jsou laky Snails prakticky bez zápachu (na rozdíl od klasických laků na nehty).

 • Nedělají skvrny
  Co je bezpečné pro děti, je bezpečné I pro domácnost - zapomeňte na těžko odstranitelné či trvalé skvrny na oblečení, koberci nebo podlaze. Laky snadno setřete hadříkem, jsou plně rozpustné ve vodě a snadno smývatelné.

 • Ekologicky šetrné
  Díky nezávadnému složení jsou laky ohleduplné nejen k dětským nehtíkům, ale i k životnímu prostředí. Všechny obaly Snails jsou plně recykovatelné.

 • Ohleduplné ke zvířatům
  Laky Snails jsou certifikovány neziskovou organizací PETA (People for Ethic Treatment of Animals), protože nejsou testovány na zvířatech a neobsahují žádné živočišné deriváty. Jsou tak vhodné i pro vegany.

 • Hravé
  Každá 10,5 ml lahvička má svoji “třešničku na dortu” - ozdobu v podobě mašličky či kytičky barevně sladěnou s lakem, kterou můžou děti nosit na jako prstýnek.

 • Odolné
  Pro větší výdrž laku lze použít krycí nátěr bezpečným lakem Snails Top Coat, který má stejné vlastnosti jako ostatní laky (12-free, smývatelný mýdlem a vodou - jen je potřeba mýt o trochu déle)

 • Vyrobené ve Francii
  Laky Snails splňují ty nejpřísnější kosmetické normy. Mají patentované složení na bázi tří hlavních ingrediencí - vody, akrylického polymeru a specifických barviv určených pro děti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská kosmetika
Záruka: 2 roky
Pro koho: Dívka, Žena

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: