Storchenwiege Jeans

1 hodnocení
Značka: Storchenwiege
ZdarmaZdarma 3 090 Kč –10 %
5cd7df56006d5b694ea927d8af8f2dba
3 090 Kč –10 % 2 781 Kč
Dodání za 1-2 týdny

ERGONOMICKÉ JAKO ŠÁTEK, JEDNODUCHÉ JAKO NOSÍTKO!

Nosítko Storchenwiege je určeno pro nošení dětí od 3.5 do 15 kg na břiše a na zádech. Toto nosítko bylo vytvořeno zejména s ohledem na nošení novorozenců.

Kopie návrhu Přípěvek na FB(2)

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Německá firma Storchenwiege si dala za cíl vyrobit nosítko, které se bude dobře přizpůsobovat různým velikostem malých miminek.

Novorozenci mají až překvapivě rozmanité tělesné vlastnosti, poměr délky končetin k trupu, svalovou aktivitu, hmotnost. To vše nosítko řeší.

 

 

Zádový panel nosítka je možné dotahovat na všech čtyřech stranách pro dokonalé přizpůsobení.

Na bederním pásu je možno jednoduše nastavit jakoukoliv šířku zádového panelu. Díky tomu zajistíte dítěti správnou polohu kyčlí, která podporuje zdravý vývoj kyčelního kloubu,

Stejně tak je možné nastavit boky nosítka. Díky stažení bočních pásků se výška a objem nosítka zmenší a ono poskytne dostatečnou oporu i malému miminku. Jak dítě roste, budete pásky postupně povolovat.

A konečně bezpečné zajištění hlavičky miminka. U ní je možnost hned několika dotažení.

1) Je možné stáhnout celou horní hranu nosítka. To se používá výhradně u novorozenců.

2) Posunutím malých kroužků na ramenních pásech se tyto zúží. Miminko tak má více prostoru u hlavičky, může s ní lépe otáčet a má i větší výhled. I toto stažení se používá hlavně u novorozenců.

3) Třetí možností jištění je kapucka, která se pro novorozence kompletně stáhne a upevní jen na jednu přezku. Tím vytvoří diagonální oporu, která hlavičku zajistí, ale zároveň miminku umožní otáčet hlavu podle libosti, což je velmi důležité pro bezpečí při nošení.

 Všechny tyto parametry jsou tedy nastavitelné.

Nosítko je určeno dětem od 3,5 do 15 kg. Jeho optimální doba využití je první rok dítěte. Během této doby rodiče často přecházejí na nosítka batolecí, která se tolik nesoustředí na nastavení jemných detailů, ale řeší spíše pohodlí pro nosiče a těžké batole. Je to obdobné jako u kočárků nebo autosedaček, kdy malá miminka potřebují jiný výrobek než batolátka. Nosítko Storchenwiege  lze ale z pohledu nastavení používat déle než rok a nosit v něm i na zádech a některým rodičům vyhovuje i pro batolata.

 

Materiál:

100% bavlna, materiál má každoročně obnovovaný certifikát Öko-Tex v kategorii pro děti do dvou let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Storchenwiege
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

DOPORUČUJEME PŘIKOUPIT

Zvýhodněné dopravné pro vrácení zboží přes Zásilkovnu Při výměně nebo vrácení zboží můžete se zakoupením této služby využít jedinečný kód, který Vám zašleme spolu se zbožím. Zabalenou zásilku přineste na kteroukoliv pobočku ZÁSILKOVNY. Zde jej obsluze nahlaste a ta Vám vytiskne štítek, který nalepíte na balíček.
49Kč