Zeazoo

Nejprodávanější

8 položek celkem

Bulharská rodinná firma Zeazoo již několik generací vyrábí kvalitní ručně šitou obuv z té nejkvalitnější kůže, kterou nám nyní nabízejí i ve variantě barefoot. Jejich styl je originální a určitě si na své přijdou chlapci i děvčata. Zimní varianty Yeti vyrobené z voděodpudivé kůže s ovčím kožíškem uvnitř hřejí a zároveň udrží dětskou nohu v suchu po celou zimu. Řada Leo je vhodná pro širší baculatější nohy a tvar špičky je skvělý. Pokud hledáte kotníčkovou variantu, je tu pro vás série Fox. Lehké sandálky se vyrábí v několika šířkách.

Boty Zeazoo se vyznačují:

  • nízkou hmotností,
  • měkkou, ohebnou a rovnou podrážkou, která nemá zvýšenou patu (zvýšení špičky je pouze vizuální, po nazutí se podrážka boty pod prsty srovná a svým tvarem pomáhá zvládat případný větší nadměrek v botě).

  

DOPORUČUJEME PŘIKOUPIT

Zvýhodněné dopravné pro vrácení zboží Při výměně nebo vrácení zboží můžete se zakoupením této služby využít jedinečný kód, který Vám zašleme spolu se zbožím. Zabalenou zásilku přineste na kteroukoliv pobočku Zásilkovny. Zde jej obsluze nahlaste a ta Vám vytiskne štítek, který nalepíte na balíček.
49Kč