Jack N‘ Jill elektrický kartáček Buzzy Brush s melodií

Neohodnoceno
Značka: Jack N´Jill
645 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jack N´Jill Buzzy Brush - elektrický zubní kartáček s melodií je vhodný pro děti od 3 let. Má 100% recyklovatelnou rukojeť, extra soft štětinky pro jemné čištění, rotační hlavici s jemnými vibracemi, vyměnitelnou hlavičku, 3 režimy a automatické vypnutí po 2 minutách. Práce s ním je interaktivní a zábavná, obsahuje 6 bubble nálepek. Je BEZ BPA, Ftalátu a PVC! Vaše dítě se naučí čistit zuby jemně za 2 minuty zatímco kartáček zpívá s ním. Další zábavný způsob, jak podpořit důležitý návyk pro ústní starostlivost s Jack N´Jill.

3 režimy: * melodie
                 * hlasové stopy
                 * tichý režim
                 * každý režim se vypne po 2 minutách

Použití: Zkontrolujte kartáček před každým použitím, opláchněte štětinky vodou, aplikujte malé množství přírodní zubní pasty Jack´Jill na štětinky, použijte minimální tlak při čištění zubů. Neponořujte spodní část, kde jsou baterky, pod vodu. I když je kartáček zábavný, není to hračka, používejte je pod dohledem dospělé osoby.

Obsah: 1 elektrický zubní kartáček, 6 bubble nálepek na označení kartáčku. Dohlédněte na to, aby dítě nevkládalo nálepku do úst. Umístěte nálepku na tělo kartáčku a přitlačte aby držela. Baterie 2AA nejsou součástí balení!

Balení: 1 kus

Země původu: Austrálie

Doplňkové parametry

Kategorie: Zubní kartáčky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: