Fidella

Nejprodávanější

73 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Fidella Fusion je velmi pohodlné plně přezkové ergonomické nosítko, které má bederní pás zapínaný plastovou přezkou a měkce polstrované ramenní popruhy. Triweave vazba šátků, ze kterých je vyrobeno, zaručuje měkkost, poddajnost a zároveň nosnost.

Tento typ nosítka lze použít i u velmi hubených rodičů, kteří u jiných typů nosítek často nemohou bederní pás dostatečně dotáhnout (od velikosti XS po XXL). Jeho ramenní popruhy jsou měkce polstrované pro zvýšení pohodlí při nošení těžších dětí. Fusion má dvoje přezky ramenních popruhů – s menšími dětmi využijete zapínání k bedernímu pásu, s většími pak variantu v polovině výšky zádové opěrky. Velmi často toto nosítko ale volí lidé s drobnějším trupem, kteří nosí pouze na spodních přezkách, neboť je vyšší řežou v podpaží.

Všechna nosítka značky Fidella jsou rostoucí, lze tedy plynule regulovat šířku a výšku zádové opěrky vzhledem k velikosti dítěte pomocí šnůrek ze šátku. Taktéž můžete upravit i šířku v horní části zádové opěrky u hlavičky miminka. Nosítko slouží k nošení na břiše, na zádech či na boku, má příjemné polstrování kolem nožiček dítěte pro dokonalý komfort. Obsahuje kapuci, kterou je možné využít jako sluneční clonu.

Velikost

Věk dítěte

(měsíce)

Výška dítěte (cm)

Výška zádové opěrky (cm)

Šířka zádové opěrky (cm)

 Nosnost (kg)

Baby

0 – 12

56 – 74

26 – 36

14 – 39

3,5 – 15

Toddler 2.0

9 M
– 3 roky

74 – 98

31 – 34

24 – 45

10 – 30

Popis nahoře